pro zdraví i krásu

Miluj svá prsa

láska, zdraví, potěšení

Prsa jsou "polštářky pro srdce" a také symbol ženství a mateřství. Pomoz jim, aby nenesla tíhu tvých starostí
Provedu tě několika technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá. 
Budeš se cítit svobodněji a sebevědoměji. 

Vítej, milá Ženo, než začneš s videi...

Zamysli se nad tím, jaký vztah máš ke svým prsům. Máš je ráda? Nosíš je hrdě? Jsou tvá prsa citlivá? Hlídáš si jejich zdraví?

Prsa jsou chloubou každé ženy, ať jsou jakkoliv malá, velká, plná či povislá, pravidelná či každé jinak velké, atd. Důležité je, aby byla zdravá, citlivá a šťastná. Jsem tu proto, abych ti pomohla milovat je taková, jaká jsou, pečovat o ně, nechat je rozkvést a vnímat je jako symbol ženství, lásky a mateřství (archetyp matky je v každé z nás, i když nemáme děti).

Teorie - Prsa - polštářky pro srdce

Chceš mít raději "smutná a nešťastná" prsa nebo "veselá a rozkvetlá"? Jaký význam mají prsa pro ženu? Nauč se, jak pečovat o svá prsa pro zdraví i krásu. Zjisti, jak uvolnit emoce a odlehčit tak srdci i prsům.

Praxe

V další části tě  už provedu několika praktickými technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá. 

Pečuj o svá prsapravidelně, ona ti to vrátí !

* Protože vše ukazuji sama na sobě, ukázky praxe už nejsou zdarma. Chci, aby sé mé poprsí ukázalo jenom ženám, které s tématem souzní, a ne komukoliv na internetu. 🙂

jen 199 Kč

 690 Kč 

* Jedná se o roční členství

Videa, která tě provedou praxí

  • Teoretické video
    Prsa jako symbol a jaký k nim máme vztah
  • 4 praktická videa s technikami a ukázkami sebemasáží
    Techniky pro zdraví, krásu, ale i pro uvolnění napětí a emocí z prsou a srdeční oblasti
  • Bonusová videa
    Jak zapojit partnera a jak si prsa vyšetřit

Mgr. Lucie Sitařová, CSB

lektorka a terapeutka v oblasti ženské intimity

Lucie je spoluautorka největších intimních onlinekurzů u nás: Probuzení ženské intimity - Prostě svá (pro ženy) a Ovládni mužskou energii - Muž činu (pro muže),  spoluzakladatelka Školy intimního splynutí, lektorka a terapeutka s dlouholetou praxí (10 let) v oblasti ženské intimity.

Ahoj Lucie, moc ti děkuji za tvá sezení o prsou. Já jsem svá ňadra celé roky zanedbávala. Kdysi se mi moc líbila a líbila se i manželovi, ale po druhém dítěti je mám bohužel zmenšená a povislá. Cvičila jsem s prsy tak, jak jsi mi to ukazovala. Nečekala jsem, že jim ještě něco pomůže a jsem překvapená, jak vypadají po dvou měsících péče a masáží. Jako by se zvedla a zpevnila. Cítím se skvěle, přijdu si tak nějak ženštější a sebevědomější. Teď se jich ráda dotýkám a jsem na sebe a svá “nová” prsa pyšná. Po několika cvičeních jsem úplně změnila vztah nejen k prsům, ale i k sobě a vlastně i životu. Více o sebe pečuji a odpočívám, cítím se svobodněji. Dokonce jsem i občas začala chodit bez podprsenky a užívám si ten pocit volnosti. Dřív jsem ji nosila i doma. Už nechci nechat svá prsa zvadnout.
Markéta

K příležitosti Mezinárodního dne žen
jako dárek SLEVA na kurz

jen 199 Kč

 690 Kč