ONLINE KURZ pro zdraví i krásu

Miluj svá prsa

láska, zdraví, potěšení

Prsa jsou "polštářky pro srdce" a také symbol ženství a mateřství. Pomozte jim, aby nenesla tíhu vašich starostí
V tomto online kurzu vás provedu několika technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá. 
Budete se cítit svobodněji a sebevědoměji. 

Vítej, milá Ženo, než začneš s videi...

Zamysli se nad tím, jaký vztah máš ke svým prsům. Máš je ráda? Nosíš je hrdě? Jsou tvá prsa citlivá? Hlídáš si jejich zdraví?

Prsa jsou chloubou každé ženy, ať jsou jakkoliv malá, velká, plná či povislá, pravidelná či každé jinak velké, atd. Důležité je, aby byla zdravá, citlivá a šťastná. Jsem tu proto, abych ti pomohla milovat je taková, jaká jsou, pečovat o ně, nechat je rozkvést a vnímat je jako symbol ženství, lásky a mateřství (archetyp matky je v každé z nás, i když nemáme děti).

Teorie - Prsa - polštářky pro srdce

Chcete mít raději "smutná a nešťastná" prsa nebo "veselá a rozkvetlá"? Jaký význam mají prsa pro ženu? Naučte se, jak pečovat o svá prsa pro zdraví i krásu. Zjistěte, jak uvolnit emoce a odlehčit tak srdci i prsům.

Přidej se také do facebookových skupin Prostě svá (pro ženy) a Milovat a žít (smíšená), kde sdílej své zkušenosti a prožitky. Pomůžeš tím motivovat a povzbudit další ženy k tomu, aby se o svá prsa staraly.

A určitě koukni i do velkého kurzu o ženské intimitě "Probuzení ženské intimity". Je plný praxe, živých ukázek a patří k němu i moje živá podpora v pravidelných online  vysíláních.

 • Přidala jsem se do společné Fb skupiny Milovat a žít
 • Přidala jsem se do ženské Fb skupiny Prostě svá
 • Naplánovala jsem si pravidelný a nerušený čas pro péči o svá prsa
 • Prohlédla jsem si, co obsahuje video kurz "Miluj svá prsa" níže

Praxe

V této části vás už provedu několika praktickými technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá. 
Budete se cítit svobodněji a sebevědoměji. 

 

Najdi si  čas, kdy tě nikdo nebude rušit a věnuj se svým prsům. Doporučuji ti, koukni se na teorii a pusť se rovnou do praxe. Nejlepší je pustit si video s praxí a praktikovat zároveň s ním :-). Každý den koukni na 1 video, ať máš čas vše vstřebat, pochopit a zapamatovat si. O svá prsa pečuj pravidelně, ona ti to vrátí !

jen 199 Kč

 690 Kč 

* Jedná se o roční členství

Získejte také videa,
která vás provedou praxí

 • Teoretické video
  Prsa jako symbol a jaký k nim máme vztah
 • 4 praktická videa s technikami a ukázkami sebemasáží
  Techniky pro zdraví, krásu, ale i pro uvolnění napětí a emocí z prsou a srdeční oblasti
 • Bonusová videa
  Malé překvapení pro velké zvědavce 🙂

Mgr. Lucie Sitařová, CSB

lektorka a terapeutka v oblasti ženské intimity

Lucie je spoluautorka největších intimních onlinekurzů u nás: Probuzení ženské intimity - Prostě svá (pro ženy) a Ovládni mužskou energii - Muž činu (pro muže),  spoluzakladatelka Školy intimního splynutí, lektorka a terapeutka s dlouholetou praxí (10 let) v oblasti ženské intimity.

Ahoj Lucie, moc ti děkuji za tvá sezení o prsou. Já jsem svá ňadra celé roky zanedbávala. Kdysi se mi moc líbila a líbila se i manželovi, ale po druhém dítěti je mám bohužel zmenšená a povislá. Cvičila jsem s prsy tak, jak jsi mi to ukazovala. Nečekala jsem, že jim ještě něco pomůže a jsem překvapená, jak vypadají po dvou měsících péče a masáží. Jako by se zvedla a zpevnila. Cítím se skvěle, přijdu si tak nějak ženštější a sebevědomější. Teď se jich ráda dotýkám a jsem na sebe a svá “nová” prsa pyšná. Po několika cvičeních jsem úplně změnila vztah nejen k prsům, ale i k sobě a vlastně i životu. Více o sebe pečuji a odpočívám, cítím se svobodněji. Dokonce jsem i občas začala chodit bez podprsenky a užívám si ten pocit volnosti. Dřív jsem ji nosila i doma. Už nechci nechat svá prsa zvadnout.
Markéta

K příležitosti Dne boje proti rakovině jako dárek SLEVA na kurz

jen 199 Kč

 690 Kč