David Kirš

Potřebujete pomoc?
Pište na kniha@emailacademy.cz
nebo volejte +420 111 222 333

Email marketing mi zachránil podnikání a zajistil rychlý růst mojí firmy. Zofi fasády s.r.o. tak mají díky email marketingu dostatek nadšených zákazníků. Hlavní výhodou je, že díky pravidelné email komunikaci s klienty máme takové zákazníky, jaké jsme si vždy přáli.
Roman Studený jednatel, www.zofi-fasady.cz
Email marketing je pro mé podnikání totéž, jako pro auto motor. Bez email marketingu bych měla jen nablýskanou karoserii luxusního auta, která by mi byla k ničemu. Díky správně dělanému email marketingu a dlouhodobému zaměřování pozornosti právě tímto směrem, jezdí moje podnikání už několik let ve Ferrari a díky mé databázi si můžu užívat svého podnikání z pláže.
Stanislava Mrázková marketing expert, www.podnikanizplaze.cz
Email marketing je skutečná cesta k našim zákazníkům. Osobně se domnívám, že je jednou z nejzajímavějších možností, jak komunikovat se zákazníkem a budovat s ním vztah netradiční cestou. Navíc Email marketing za mě dělá práci, kterou nemám ráda. Postará se o rutinní věci a já mám čas na tvoření.
Dagmar Kožinová ředitelka, KM Beta

POŠLETE SI DNES KNIHU
JEN ZA POŠTOVNÉ 67 KČ!

Cena knihy Miliónový email v knihkupectví je 299 Kč, ale teď chci, aby se tato kniha dostala k co nejvíce lidem a tak je v této akci za 0 Kč (0 €) + poštovné 67 Kč v ČR (5,9 € do zahraničí).

Získejte právě teď tyto dárky:

1. Tištěnou knihu za 0 Kč (v ceně 299 Kč)
2. Tři tréninková videa EmailAcademy (novinka)
2. PDF ebook a MP3 pro strategické podnikatele (neprodejné)

Doplňte zbývající údaje pro zaslání knihy:

Respektujeme vaše soukromí a vaše data jsou chráněna.